Slágermúzeum: Tolcsvay László koncert

Szeretettel köszöntelek a SLÁGERMÚZEUM közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Kis türelmet...

Bejelentkezés

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

network.hu

Tolcsvay László koncert
2017. augusztus 24. (20:00)

A ’70-es, ’80-as évek legendás Fonográfja már nem szól élőben, ezért Tolcsvay László – a FONOGRÁF együttes alapító tagja és dalszerzője – úgy döntött, kedvenc dalait az FG–4 (Illés–Fonográf Emlékzenekar) fiatal muzsikusaival szólaltatja meg. A koncerten többek között olyan lélekinspiráló dalok lendülete és ritmusa dobogtatja meg a szíveket, mint a Jöjj, kedvesem, - Az első villamos, A show folytatódik, Levél a távolból, Hunyd le a szemed és a koncert címadó dala.A zeneszerző-énekes senkivel sem összetéveszthető egyénisége és a dalok ma is érvényes üzenete forró hangulatú koncertre hív. Rossz idő esetén az előadás elmaradásáról a Rendezvény szervezője legkésőbb az előadás napján 15.00 óráig a www.benczurkertiestek.hu honlapon közleményt ad ki. Amennyiben közlemény kiadására nem kerül sor, úgy a Rendezvény szervezője az előadás megtartására készül, szükség esetén az előadás megkezdésével vár. A Rendezvény szervezője fenntartja a jogot, hogy az időjárás függvényében az előadást a helyszínen is lemondja. Rossz idő esetén az előadás megkezdésével, illetve a már megkezdett első felvonás folytatásával 20 percet várhat. Amennyiben rossz idő miatt a szünet nélkül játszott előadás 35 perc után félbeszakad, az előadás megtartottnak tekintendő, illetve kétrészes előadások esetén, amennyiben az I. felvonás után szakad félbe, az előadás megtartottnak tekintendő. Az előadás elmaradása esetén a jegyek a kijelölt esőnapra érvényesek. Amennyiben az elmaradt előadás rossz idő miatt az esőnapon is lemondásra kerül, a jegyek az elmaradt előadást követő munkanaptól számított 14 napon belül a Rózsavölgyi Szalon jegypénztárában válthatók vissza: Nyitvatartás: július 13-ig hétfőtől szombatig: 12:00-20:00 és július 14-től hétköznap 14:00-18:00.

Jegyárak és információk
4 500,- Ft

Címkék:

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Ez történt a közösségben:

Domonkos Vilmosné Irén 14 órája új képet töltött fel:

Zaray_marta_vamosi_janos-006_2040269_4079_s

Pőcze Attila 19 órája új videót töltött fel:

Domonkos Vilmosné Irén 1 napja új képet töltött fel:

Zaray_marta_vamosi_janos-005_2040240_9570_s