Slágermúzeum: SZANDI 25 - Jubileumi koncert

SZANDI 25 - Jubileumi koncert
2014. december 28. (20:00)

SZANDI 25
Jubileumi koncert

Szandi, aki 13 évesen került énekesnőként a zenei szakmába, idén ünnepli 25 éves jubileumát egy élő nagykoncerttel a Millenáris Parkban.

Pályafutása során 18 önálló albuma jelent meg belföldön és 5 másik országban is. Többek között Japánban. Ő a legfiatalabb Magyar platinalemezes előadó 270 ezer eladott példánnyal. Összesen közel 2 millió hanghordozón szerepel. Kétszeres Emerton díjas, háromszor volt az Év énekesnője, kétszer kapott Arany Zsiráf díjat. Victory Életműdíjas. 2000-ben Göncz Árpád Köztársasági Elnöktől Ezüst Érdemrendet kapott Jótékonysági tevékenységéért. Nagykáta város díszpolgára. Főszereplő volt az Operett Színházban a Hotel Menthol musicalben valamint a Szerelmes szívek című mozifilmben. Rendszeres szereplő népszerű zenés TV műsorokban. Pl : A Nagy duett. A Sztárban sztár című műsor legjobb női előadója volt tavaly. Az ének iskolája című műsornak pedig állandó szereplője tanárnőként. Idén tavasszal jubileumi CD-vel jelentkezik. Férjével nevelik 3 gyermeküket.

A tervezett jubileumi koncerten a 25 éves pályafutás minden fontos nagy slágere elhangzik, kiegészítve érdekességekkel, élő zenekar táncosokkal, vokálosokkal, kivetítővel, látványos világítással. Az est sztárvendége Csepregi Éva lesz, akivel duettet is fog énekelni. Vendégek lesznek még : Szandi nővére, Pintácsi Viki, férje Bogdán Csaba az Első Emeletből, néhány tanítványa Az ének iskolája című TV műsorból, akikkel szintén együtt fog énekelni.

Jegyárak és információk