Slágermúzeum: Polgár Sándor felhívása

Tisztelt Megcímzettek!

Ezer bocsánat, hogy egyszerűen nem maradt időm külön - külön, csak egyszerre írni, annyi előadónak, amennyi levelet a számítógép egyszerre el tud engedni.

Úgy hozta az élet, hogy 1 hónapja beválasztottak a Nyugdíjasok Országos Szövetségének az Elnökségébe, és annak ellenére, hogy atomfizikus és űrkutató vagyok, több ilyen szakág mellett, többek között a Kultúra szakágat is feladatul megkaptam, Mészáros Istvánné Margitka Alelnökkel karöltve, a kezei alá dolgozva, és az Életet az Éveknek szellemében alkotva.

Ennek keretében, elsődleges feladatom a Nóta – Operett - Örökzöldek műsoros vidám nótás délutánok, vagy estek szervezése, és kivitelezése Országosan is, és Bp-en a legkülönbözőbb bérelt helyszíneken, mint a megszűnt Dómusz Áruházban, és közvetlen környékén az Angyalföldi Önkormányzat Tüzér utcai Prevenciós Központjában, a 150 fős Bethlen téri Bethlen Színházban, és a Száraznád utcai Kultúrházban, MÁV Telepi Tisztviselő székházban stb, stb.

A fentiek előre bocsátásával, - az első szűz debütálásomra és a mai óriási pénztelenségre tekintettel -, mély Tisztelettel érdeklődöm, hogy Önök közül, - vagy akivel tegeződőben vagyok-, közületek. ki tisztelné meg az első előadásaimat ingyenes fellépésével, produkciójával?

Előadom, és már most leszögezem, a félreértések elkerülése végett, hogy jelen induláskor sem a tömegközlekedés utazási költségét, sem benzin pénz hozzájárulást sem tudok fizetni.

Csak az jelentkezzen, akinek ez nem gond, és soha nem hányja a szememre, és nem bánt ezért!(Ha netán sikeresen folytatódik, tudom esetleg utólag honorálni.)

Saját erőből első körben a zenészeknek, és a színház terem bérlésének az árát kockáztatva előlegeznénk meg, és hiteleznénk, hogy vagy bejön, vagy nullszaldós lesz, vagy elbukjuk a befektetésünk összegét.

A helyszín, vagy a színház bérlésénél minden megkezdett órát kell fizetnem, ezért a műsor hosszában 2 órában, a jegy árban 600Ft-ban gondolkodom, ezért az előadó jelentkezők számának, és a jegyeladások függvényében tudok majd repetálási lehetőséget biztosítani, a műsor hosszát módosítva.

Ezért tisztelettel azt kérem, hogy aki tiszteletét teszi az ingyenes fellépésével a műsoromban, az legyen olyan Kedves, és legalább 3 számból készüljön fel, és mind a 3 számot nevezze meg:

A szövegíró-zeneszerző és a dal címe, és a hangnem megadásával, amely hangnemben elő kívánja adni a szerzeményt, mely a zenészeknek a felkészüléséhez szükséges!

A Bethlen téri színházban az első előadás dátuma: 2013 06 03 14h-17h, ami nagyon közel van, ezért minél előbb várom a jelentkezéseket, bármilyen feladatra, és produkcióra, ének, konferálás, idősek helyszínre szállítása, minden ami felmerülhet ilyen esetben.

Fentiek szellemében várok mindennemű ötletet, javaslatot, bármit ami segíthet e nemes cél eléréséhez.

Ami a kérés az Elnökség részéről, hogy a műsor és az előadók szellemisége, akár közvetlen, akár közvetett módon hirdesse az Életet az Éveknek megalakulásának a 20. évfordulóját, és az idősek érdekében tett erőfeszítéseinek kulturális szellemiségét és örökségét. Akár egy frappáns rövid anekdota elmondásával a dal előtt, vagy bármi más ötletes módon.

Ennek megvalósítása, és az információ szerzés és gyűjtés érdekében javasolom az alábbi world wide web oldalak megtekintését:

Mészáros Istvánné Margit a Netwörkön:http://network.hu/meszarosistvannemargit/kepek/jatek_es_verseny_a_kartyaval/meszaros_istvanne__margit

Életet az éveknek jó : http://eletetazeveknek.lapunk.hu/

Network Margitka  http://nyugdijas.network.hu/blog

Előadom, hogy csak annak tudtam írni, akinek az email címe meg volt, így örömmel venném, ha bárki megadná újabb barát énekesek email címét és elérhetőségeit!

Sőt minden jelentkezőt kérek, hogy az emailje ugyan meg van, de a telefonszámait is adja meg, a sürgős elérhetőségek érdekében.

Kérek segítséget a műsor terjesztésére, és hirdetésére is! Minden nyugdíjas klubban kérem szépen, hogy mondják be.

Aki jóban van a Tarnai Kiss Lászlóval a Dankó Rádióban, az is jelezze, és segítségével szeretném bemondatni a Dankó Rádióban.

Ugyanis Gyál esetében nagyon működött a dolog, és sok nézőt és vendéget hozott a gyáli műsorunkhoz.

Tehát mindennemű segítséget szívesen veszek, és előre is meg köszönök.

Kérem a Legmélyebb Tisztelettel és a Legszivélyesebb Üdvözlettel: Polgár Sándor szervező alelnök, és az új Network moderátor

Vezetékes telefonom: 06 1 410 2885                  06 70 207 0521                           http://polsan.gportal.hu