Slágermúzeum: Meghívás őszi koncertekre!!!

SZEPT. 13. – Szenes Iván ingyenes emlékkoncert
@Rezső tér
, Józsefváros

Nem csak a húszéveseké a világ - Szenes Iván írta ingyenes emlékkoncert. Szeptember 13-án pénteken, Szenes Iván halálának harmadik évfordulóján 18:30-kor a józsefvárosi Rezső téren harmadszor kerül megrendezésre az immár józsefvárosi hagyománnyá vált napon. Szenes Ivánt túlélték a dalai, de a slágerek halhatatlanná tették őt magát, ezt jelképezi  aSzenes Iván Művészeti Díj, amit idén is a koncerten ad át Dr. Kocsis Máté Józsefváros  polgármestere és az első Szenes Iván díjas Wolf Kati, akinek szintén Szenes dallal a Vuk-kal indult a karrierje.
A női Kornay Marianne díjnak is lesz győztese.

SZEPT. 6-8. – Hagyományok tere
@Békéscsaba

Magyar Dal Fővárosa címért minden évben jelentős számú hazai nagyváros lép ringbe. Idén rendkívül szoros versenyben – Zalaegerszeget, Hévízet és Pécset megelőzve – Békéscsaba pályázatát ítélte a legszínvonalasabbnak a neves magyar zenészekből álló szakmai zsűri, ígyBékéscsaba került ki győztesen.

Magyar Dal Fővárosa cím kapcsán 2013. szeptember 8-án Békéscsaba az országos programsorozat kiemelt helyszínévé válik. A programok 2013. szeptember 6-án és 7-én is zajlanak majd Békéscsabán, felvezetve ezzel a Magyar Dal Fővárosa rendezvényt.

SZEPT. 8. – Zeneszöveg.hu színpad
@Múzemkert
, Magyar Dal Napja

Tavaly a Zeneszöveg.hu színpada az A38 hajón járt, idén a most nyíltMúzeumkertbe, a Nemzeti Múzeum hangulatos parkjába invitáljuk a country, a világzene, vagy a funky kedvelőit, ugyanis ebben az évben ezen stílusok köré szerveztük műsorunkat. A Magyar Nemzeti Múzeumkert parkja melyet a kreatív, fiatal alkotók egyedi tervezésű installációi varázsoltak igazán különleges hangulatúvá, remek kikapcsolódást ígér minden idelátogatónak. Mindenkit szeretettel várunk az ingyenesen látogatható rendezvényünkre.