Slágermúzeum: KOVÁCS KATI ANYÁK NAPI KONCERT

KOVÁCS KATI ANYÁK NAPI KONCERT
2014. május 03. (11:00)

KOVÁCS KATI  KOSSUTH-DÍJAS ÉNEKESNŐ ZENEKARÁVAL 2014-BEN ISMÉT KONCERT TURNÁRA INDUL.

Kovács Kati a magyar könnyűzenei élet élő legendája, minden idők egyik legsikeresebb énekesnője. Ötven éve tartó pályafutása során számos állami és szakmai kitüntetéssel elsimerték.  Nevéhez a hatvanas évek óta több ezer sikeres koncert, több millió eladott lemez és számtalan sláger fűződik. Énekhangja mezzoszoprán, négy és fél oktávos hangterjedelemmel. 102 magy és 24 külföldi lemeze jelent meg, ebből 33 album, valamint több mint 300 gyűjteményes albumon jelentek meg dalai.  Bejárta az egész világot, eddig négy kontinensen (Európa, Ázsia, Amerika, Ausztrália) adott koncertet. Külföldön hat nyelven (magyarul, angolul, németül, japánul, oroszul, lengyelül) 11 országban, 76 kiadásban jelentek meg felvételei. Az év énekese volt többek között Angliában és Németországban is. A zenei eredmények mellett sikereket ért a dalszövegírásban és a filművészetben is. Több mint húsz filmben és színházi darabban szerepelt, valamint több tucat film betétdalát is ő énkeli. Több mint ötszáz dal van a repertoárjában és ebből közel ötvennek ő a szerzője.

Felsorolhatatlan mennyiságű, sokak által szeretett dal fonódik össze Kovács Kati nevével, amelyek közül jó néhány felcsendül a koncerten is.

Közreműködik:

• Kolta Gergő - basszusgitár
  • Kuzbelt Péter - szaxofon
  • Molnár Levente - billentyűs hangszerek
  • Nagy Zsolt - dobok
  • Sallai Tibor - gitárok
Jegyárak és információk

Kalkova Katalin üzente 9 éve

Sok sok boldogságot és hosszú életet kivánok születés napja alkalmából

Göllei Szilvia üzente 9 éve

Köszönöm szépen hogy olvashattam de én nem tudom menni messze lakik.sajnos.

megosztottam! sajnos én nem tudok ott lenni! (Óbudán lakom) sziasztok! gondolatban veletek leszek....4