Slágermúzeum: S.O.S ! Segítség kérés egy beteg lány számára ! (fórum)

S.O.S ! Segítség kérés egy beteg lány számára !

Ezt a témát Simon Katalin indította 9 éve

Kedves Klub Tagok!

Ezúton szeretnék segítséget kérni tőletek !
Négy gyermekes anyuka vagyok. Családommal nagyon nehéz anyagi körülmények között élünk. 22 éves lányomnál tavaly kezdődő stádiumú méhnyak rákot diagnosztizáltak. Erre gyógyszeres kezelést kapott. Úgy tűnt állapota szépen javul. Április elején levelet kaptunk , hogy mielőbb keressük fel a kezelő orvost. Megtudtuk,hogy a kislány állapota újra romlani kezdett és elkerülhetetlen a méhnyak műtéte valamint a méh teljes eltávolítása is szóba került. Ápr. 22-én egy ultrahangos vizsgálat során tudtuk meg,hogy a lányom várandós. Az orvos elmondta,hogy szigorú ellenőrzés,megfelelő gyógykészítmények szedésével és speciális kontroll vizsgálatokkal van esély arra,hogy még a nagy műtét előtt kihordja a babát. Ez az egyetlen esélye,hogy anya lehessen. Most két életért küzdünk. A gyógykészítmények és a vizsgálatok nagyon drágák,melyet önerőből nem tudunk megfizetni. Ezért fordultam hozzátok segítségért. Számukra a legkisebb segítség is sokat számít !

Maurer Patrícia- Kereskedelmi és Hitel Bank
10403112-86766657-70651006

Az ő nevükben is hálásan köszönöm !!!
Szeretettel ölellek benneteket!

Hozzászólások eddig: 3

Új hozzászólás

A hozzászólás hossza legfeljebb háromezer karakter lehet

Ez egy válasz üzenetére. mégsem

Simon Katalin üzente 9 éve

Kedves Klub Tagok!
Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy aki tud segítsen!

Simon Katalin üzente 9 éve

Kedves Irénke!
Köszönöm a lehetőséget.
Ölellek!

Kedves Klub Tagok!

Ezúton szeretnék segítséget kérni tőletek !

Maurer Patrícia- Kereskedelmi és Hitel Bank
10403112-86766657-70651006

Az ő nevükben is hálásan köszönöm !!!
Szeretettel ölellek benneteket!